خبر فوری

 
قریشی: خواهان روابط دوستانه سیاسی و اقتصادی با کویت هستیم
کد خبر :1738231732

16:18 1399/09/13


برچسب ها : پاکستان و کویت, سفیر کویت, شاه محمود قریشی, ناصر المطائری, وزیر امور خارجه پاکستان,

شاه محمود قریشی وزیر امور خارجه پاکستان گفت: پاکستان خواهان تغییر مناسبات دوستانه سیاسی خود با کویت به سوی همکاری مستحکم تجاری و اقتصادی است.


 

اسلام آباد: به گزارش راز نیوز| شاه محمود قریشی وزیر امور خارجه پاکستان گفت: پاکستان خواهان تغییر مناسبات دوستانه سیاسی خود با کویت به سوی همکاری مستحکم تجاری و اقتصادی است.

بر اساس جزئیات منتشر شده، نصار المعطری سفیر کویت در اسلام آباد امروز پنجشنبه با حضور در دفتر وزارت امور خارجه پاکستان با شاه محمود قریشی به دیدار و رایزنی پرداخت.

دو طرف در این دیدار درباره مناسبات مختلف دوجانبه میان اسلام آباد و کویت به بحث و تبادل نظر پرداختند و به بررسی فرصت های موجود برای گسترش همکاری های دوجانبه در بخش های مختلف اقتصادی پرداختند.

شاه محمود قریشی وزیر امور خارجه پاکستان در این دیدار با تاکید بر لزوم تقویت همکاری های تجاری و اقتصادی میان دو کشور ابراز داشت: دو کشور دارای ظرفیت های ویژه ای برای همکاری در بخش های کشاورزی، امنیت غذایی و زیرساخت ها می باشند که نیازمند توجه بیش از پیش است.

وی افزود: پاکستان و کویت روابط دوستانه تاریخی و دیرینه با یکدیگر دارند و می توانند با گسترش هم افزایی، همکاری و روابط خود را توسعه دهند.

ارسال نظر

 
1