خبر فوری

 
تشدید تدابیر امنیتی در پایتخت و ایالت های پنجاب و سند پاکستان در پی انفجار پیشاور
کد خبر :207273417

14:35 1399/08/06


برچسب ها : انفجار بمب, پلیس اسلام آباد, پلیس ایالت سند, پلیس پنجاب, پیشاور, تشدید تدابیر امنیتی,

به دنبال انفجار مهیب بمب در پیشاور مرکز ایالت خیبر پختون خوا، نیروهای حفاظتی در پایتخت و ایالت های پنجاب و سند پاکستان تدابیر امنیتی را افزایش داده اند.


 

اسلام آباد: به گزارش راز نیوز| به دنبال انفجار مهیب بمب در پیشاور مرکز ایالت خیبر پختون خوا، نیروهای حفاظتی در پایتخت و ایالت های پنجاب و سند پاکستان تدابیر امنیتی را افزایش داده اند.

بر اساس جزئیات منتشر شده، عامر ذوالفقار خان بازرس کل پلیس اسلام آباد طی حکمی به تمامی نیروهای تحت فرماندهی خود دستور داد تدابیر امنیتی در تمامی مبادی ورودی شهر و مسیرهای داخلی و خارجی افزایش یافته و روند بازرسی خودروها در این مسیرها با دقت و حساسیت بیش از پیش صورت گیرد.

وی در این حکم عنوان نموده است تمامی مقامات عالی رتبه پلیس همچون معاونان بازرس کل و دیگر افسران ارشد شخصا بر روند بازرسی خودروها نظارت داشته باشند.

انعام غنی بازرس کل پلیس ایالت پنجاب نیز پس از حادثه تروریستی پیشاور، طی حکمی به تمامی مراکز پلیس، نیروهای پلیس در سرتاسر پنجاب را به حالت آماده باش درآورده است.

در این حکم به تمامی افسران و نیروهای پلیس دستور داده شده تدابیر امنیتی در حفاظت از نقاط حساس، عبادتگاه های مذهبی و مکان های عمومی بیش از پیش تشدید و هرگونه عبور و مرور در مسیرهای مواصلاتی داخلی و خارجی شهرها با دقت رصد و کنترل گردد.

بازرس کل پلیس پنجاب همچنین در این حکم دستور افزایش ساعت فعالیت تیم های گشت نیروهای ویژه دلفین و پیرو را نیز صادر نموده است.

همچنین بازرس کل پلیس ایالت سند در حکمی به منظور مقابله با هرگونه حمله احتمالی تروریست ها نیروها و مراکز ذیربط پلیس را در حالت آماده باش قرار داده و به آنان دستور داده است اقدامات امنیتی و مراکز ایست و بازرسی در نقاط مختلف ایالت سند بیش از پیش افزایش یابد و روند بازرسی وسایل نقلیه با حساسیت بسیار بالایی صورت پذیرد.

ارسال نظر

 
1